Остання таємниця

До нашого часу забереглии люди розповідь те, як був собі  характерник, віщун…

Було в того віщуна потаємне місце, печера на березі річки де він ховав свої скарби. Правда, хіба можна вірити усьому що люди кажуть? Отож слухайте та самі вирішуйте де правда де неправда, а схочете перевірте самі…

Ще в ті часи, коли на острові жили козаки, в одній знатній сім'ї кошового була  дочка, гарна паночка на ім'я Маланка. От батьки вирішили віддати її заміж за заможного купця. Тільки серце дівчини належало іншому - бравому козакові. Й було їх почуття взаємним, і хлопець обіцяв після одруження, забрати Маланку на дальній хутір до дому своїх батьків. Але батьки Маланки бажали більш заможного  нареченого для доньки. Одного дня наважилась вона піти проти батьківського слова  та втекти. 
Сіла Маланка до човна і попливла по Дніпру до свого коханого. Але бурхливі води Дніпра понесли її прямо на пороги - човен закрутило, і Маланка знепритомніла. Коли вона прийшла до тями, почала прохати Бога пробачити її гріх, і якщо їй не судилося стати щасливою, то нехай вона краще стане каменем. 
З того часу з'явився  на скалі камінь, який виконує всі жіночі бажання. До нього дівчата приходили на світанку, проказати про своє, потаємне  і просити про допомогу. Кажуть, що Маланка на щире прохання відповідає. Місцеві мешканці кажуть, що до того каменю і донині приїжджають з різних міст країни і навіть з-за кордону. Та чи то правда?

Завдання:
Знайди це місце - скалу острова  Хортиця. Відомо що на тому місці є камінь, який виконує всі жіночі бажання. Як зветься та скала де є такий камінь?

автор завдання: Овсяник С.Г. ЗБЛ № 99 

Немає коментарів:

Дописати коментар